sobota, 26 maja 2012

RMF-już 5 lat od pierwszego spotkania-25.05.2007 r.

Rodzina Młodzieży Franciszkańskiej(RMF)-już 5 lat od pierwszego spotkania-25.05.2007 r. Pamiętam ten dzień jakby wydarzył się tak niedawno. Naprawdę, był za ważny. Na potwierdzenie, że to było tego dnia mam karteczkę zapraszającą na to z spotkanie (z datą i godziną oczywiście).

Chwała Panu, że nie ma przypadków:

"Zabierz mnie pójdziemy razem" zespołu Fioretti-coś o Św. Franciszku z Asyżu: http://www.youtube.com/watch?v=POryxZ4AvRw

Dziękuję Ci Jezu, że Twoje drogi nie są przypadkowe;
że to Ty wiesz dlaczego są dane wydarzenia, dlaczego spotykamy takich, a nie innych ludzi na naszej drodze (np. Rodzinę Młodzieży Franciszkańskiej i ojców franciszkanów). Wczoraj minęło dokładnie 5 lat od mojego pierwszego spotkania Rodziny Młodzieży Franciszkańskiej-25.05.2007 roku. Różne chwile, diaspora-rozproszenie-tylko duchowe-modlitwą uczestniczenie w co tygodniowych spotkaniach (z różnych powodów), w międzyczasie rekolekcje na G.Św. Anny. Jedna z najpiękniejszych przygód w życiu-poznawanie Jezusa ze Św. Franciszkiem z Asyżu i wspólna droga.

Z podziękowaniami Jezusowi, Duchowi Św., RMF-owi (nie mylić z radiem grzecznie proszę), ojcom franciszkanom, a przede wszystkim pamięcią w modlitwie. Dziękuję, że jesteście i za to co z Bożą pomocą robicie. Wiem, tego nie wyrażą słowa.

Św. Franciszku módl się za nami, Duchu Św. bądź z nami i prowadź nas.

P.S. Nie starczyło mi czasu, ale planuję coś z tej okazji-co? Niespodzianka. Będzie wspomnieniowo, i nic więcej nie napiszę. Na blogu możliwe, że zmieni to swoją formę niż gdzie indziej. Tak czy się planuję, aby było z nastawieniem m.in. na wspomnienia. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkie komentarze są moderowane. Administrator strony decyduje, które z nich zostaną opublikowane.