Modlitwa-skrzynka intencji...

Jeśli Ty lub ktoś z osób dla Ciebie ważnych potrzebuje modlitwy nie bój się napisać.
Będę starała się pamiętać o tych intencjach podczas spotkań z Jezusem.

Pamiętaj, że:

1. Chrystus pragnie być prawdziwym Przyjacielem-czy Mu na to pozwolisz? (ważne: On nie wchodzi "z butami" w życie, lecz pyta spokojnie: "Czy Ty tego chcesz? Czy chcesz wędrować ze Mną przez życie? Jeśli tak, zapraszam..., jeśli nie-to Twój wybór (jednak mimo wszystko jesteś i będziesz kimś ważnym bo:  "15 Czyż może niewiasta zapomnieć o swym niemowlęciu, ta, która kocha syna swego łona? A nawet, gdyby ona zapomniała,  Ja nie zapomnę o tobie. 16 Oto wyryłem cię na obu dłoniach ". ( Iz 49,15-16 )

2. Nie warto się zniechęcać, nawet, gdy nie jest łatwo, ponieważ: " Proście a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. 8 Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. 9 Gdy którego z was syn prosi o chleb, czy jest taki, który poda mu kamień? 10 Albo gdy prosi o rybę, czy poda mu węża? 11 Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec wasz, który jest w niebie, da to, co dobre, tym, którzy Go proszą ". ( Mt 7,7-11 )

3. Możesz napisać intencje/prośby o modlitwę na adres e-mail (podstrona Kontakt  ). Proszę w temacie wiadomości e-mail wpisz: Modlitwa-skrzynka intencji (w znaczący sposób ułatwi mi to rozpoznanie meili właśnie na ten temat spośród wielu innych)

4. Życzę odwagi oraz rozsądku przy wysyłaniu wiadomości-to jest możliwe i nie takie skomplikowane jak się może wydaje.

5. Z Bożą pomocą damy radę-Ty odpowiedzialnie i poważnie napisać, a ja-pamiętać o przedstawianiu Jezusowi otrzymanych intencji-On spełnia, prośby, które są zgodne z Jego wolą. Warto nie zapominać również o dziękczynieniu ;).

6. Nie zawsze internet mi działa prawidłowo, nieraz dobrowolnie pozwalam mu odpocząć (różne wyjazdy: rekolekcje, pobyt u rodziny, przyjaciół itp).- w miarę możliwości (technicznych i czasowych będę sprawdzała wiadomości w skrzynce e-mail'owej).

Dodano:

dn. 14.06.2014 r. :

7. Przyjmuję intencje do modlitwy pod wskazany adres e-mail. Ze względu, iż nieraz wiadomości jest dużo (stronę i skrzynkę e-mail prowadzę tylko ja) to nie wysyłam potwierdzeń dotarcia do mnie informacji. Staram się pamiętać w modlitwie, mimo to.

8. Jestem tylko człowiekiem, więc nieraz problemy przerastają. Podobnie jak wielu mogę mieć trudniejszy czas w życiu, kiedy wiele spraw kuleje.

9. Cieszę się z Bożej pomocy w prowadzeniu zarówno strony jak i modlitwie w intencjach, które otrzymuję.

10. Pisząc wiadomość proszę w jej treści dodać: czy jest zgoda, aby intencje w takiej formie w jakiej otrzymuję je na skrzynkę e-mail przekazywać dalej do modlitwy? (na fora internetowe, portale społecznościowe, przekazywać ludziom w rzeczywistości, czyli poza internetem). Proszę wyrazić to w sposób zrozumiały, np. :

(Tutaj proszę dokończyć zdanie-wpisać od siebie w sposób konkretny, czyli zrozumiały, bez dwuznaczności-jeśli jest zgoda ) np tak:  

Zgadzam się... aby intencja, która wysyłam na tą skrzynkę e-mail mogła być w takiej samej formie  przekazywana dalej do modlitwy? (na fora internetowe, portale społecznościowe, przekazywać ludziom w rzeczywistości, czyli poza internetem).


(Tutaj proszę dokończyć zdanie-wpisać od siebie w sposób konkretny, czyli zrozumiały, bez dwuznaczności-jeśli ktoś nie wyraża zgody ) np tak:   

 Nie zgadzam się... aby intencja, która wysyłam na tą skrzynkę e-mail mogła być w takiej samej formie  przekazywana dalej do modlitwy? (na fora internetowe, portale społecznościowe, przekazywać ludziom w rzeczywistości, czyli poza internetem).

Opracowała: Dorota Szczęsna

28.04.2011 r. (ostania aktualizacja zasad: 14.06.2014 r.)