sobota, 7 stycznia 2012

Pomagajmy ojcu Tomkowi-codzienne głosowanie do 22.01.2012 r.

Tak się złożyło (pewnie nie przypadkowo), że na początku tego Nowego 2012 Roku chce się podzielić i poprosić o pomoc o różnym charakterze (oraz zachęceniu przez czytelników kolejnych osób do pomocy w tych akcjach). Obie inicjatywy będą dotyczyły innej sprawy. Dziś pierwsze z ogłoszeń, za jakiś czas (postaram się jak najszybciej) będzie kolejne-drugie.


Ogłoszenie nr 1-o co chodzi?:


Ma miejsce głosowanie na człowieka roku 2011 powiatu lublinieckiego. Jednym z kandydatów jest właśnie o. Tomasz Maniura: człowiek, który swój entuzjazm, radość, świadectwo wiary przekazuje przede wszystkim młodzieży (nie tylko z okolic gdzie pełni posługę duszpasterską)-jest skromny, pokorny, ale oddaje innym całe swoje serce poprzez wiele Bożych działań, jak np. wyprawa rowerowa do Jerozolimy czy do Maroko, której był jednym z organizatorów, a zarazem uczestników-wraz z młodzieżą. Działa w Młodzieżowym Centrum Formacji Niniwa w Kokotku koło Lublińca. Byłam w tym miejscu w wakacje 2011, to naprawdę niezapomniany i tak potrzebny wtedy czas; do tej pory jak sobie przypomnę to od razu zastanawiam się nad wieloma ważnymi sprawami.


Głosowanie trwa do 22.01.2012. Zasada jest prosta-codziennie można o. Tomaszowi podarować 5 głosów. Nie trzeba podawać swojego meila ani żadnych danych po to, aby móc zagłosować te 5 razy na dzień (na tego samego kandydata).
Proszę pomóżmy wspólnie o.Tomkowi.


Uprzejmie prosi się o informowanie o akcji i zachęcanie do oddania głosu na o. Tomasza kolejne osoby tzw. zasada Podaj dalej (każdy proszony jest o poinformowanie i zachęcenie następnych przynajmniej 3 osób, lecz najlepiej jak najwięcej ludzi). Pozdrawiam serdecznie i grzecznie.


Strona głosowania:
http://lubliniec.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1220533,czlowiek-roku-2011-powiatu-lublinieckiego-glosowanie,galeria,id,t,tm.html
Strona akcji (jako wydarzenie) na portalu facebook: http://www.facebook.com/events/277429018982657/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkie komentarze są moderowane. Administrator strony decyduje, które z nich zostaną opublikowane.