sobota, 17 marca 2012

Uratuj Świętego 2012 Edycja 4-ta

Banner IV Edycji Uratuj Świętego-18-26-03.2012 r. ( banner ściągnięty ze strony akcji, notatka opracowana na podstawie materiałów do pobrania na stronie: http://www.uratujswietego.pl ).
IV Edycja Uratuj Świętego-18-26.03.2012 r.-to nowenna w intencji dzieci nienarodzonych zagrożonych aborcją. Tegorocznym hasłem przewodnim są słowa Życie jest piękne. Na każdy z tych 9-ciu dni modlitwy jest określone rozwinięcie myśli z tematu przewodniego wraz z rozważaniami. Na zakończenie udziału osoby chętne mogą podjąć się Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego (26 marca – Dzień Świętości Życia – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego). Informacje o DADP (Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego): http://www.uratujswietego.pl/duchowa-adopcja

Wskazane jest informowanie następnych osób o tej akcji oraz zapraszanie ich do udziału w niej. Więcej informacji, formularz zgłoszeniowy dla uczestników, rozważania na 9 dni nowenny, bannery na stronie http://www.uratujswietego.pl . Jeszcze raz bardzo grzecznie zachęcam do udziału-ci mali ludzie nie mają głosu, a chcą żyć. Działajmy za nich odpowiedzialnymi decyzjami i podarujmy im modlitwę.  


Już jutro początek Uratuj Świętego-a we mnie taka radość.
Może, dlatego, że w ostatnim czasie miałam możliwość spotykania różnych małych dzieci. Małe ludzkie istotki, tak bardzo ciekawe świata, grymaszące nieraz, ale piękne-niewinne, czasem przestraszone, zawstydzone. Każde z nich, jednak wyjątkowe :). Biorę udział oczywiście. Jestem w trakcie kolejnej Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego (na jeszcze następną przyjdzie odpowiedni czas). Więcej na temat DDAP: http://www.uratujswietego.pl/duchowa-adopcjaCzęść początkową napisałam na podstawie tego tekstu (dla mediów oraz informacji np. ze strony akcji), lecz dalsza cześć to dosłowne zacytowanie z materiału dla mediów-patrz link: http://www.uratujswietego.pl/pobierz-materiay/viewcategory/5-dla-mediow  :


" Jak się modlić:

1. Jeśli możesz - zarejestruj się na stronie http://www.uratujswietego.pl
2. Codziennie, w czasie trwania nowenny znajdź czas na modlitwę w intencji dzieci zagrożonych aborcją (ok. 15 minut)
3. Modlitwę rozpocznij od Znaku Krzyża i krótkiej modlitwy do Ducha Świętego o dar skupienia
4. Uczyń rozważanie zgodne z tematem dnia (gotowe rozważania znajdziesz na stronie http://www.uratujswietego.pl)
5. Jeśli masz taką możliwość, możesz obejrzeć na stronie http://www.uratujswietego.pl wideokomentarz przygotowany na dany dzień
6. Pomódl się Koronką do Miłosierdzia Bożego w intencji dzieci zagrożonych aborcją (możesz dodać dodatkowe modlitwy, lub odmówić różaniec)
W materiałach promocyjnych akcji wykorzystano zdjęcia Dobromiłki Napiórkowskiej.
Dziękujemy Państwu Marcie i Michałowi Napiórkowskim za udostępnienie zdjęć i wszelką życzliwość ".
             

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkie komentarze są moderowane. Administrator strony decyduje, które z nich zostaną opublikowane.