czwartek, 21 kwietnia 2011

Życzenia na Wielkanoc

Wszystkim chciałabym złożyć serdeczne życzenia:
owocnego przeżycia Triduum Paschalnego, obecności w gronie najbliższych, wzajemnego zrozumienia, prawdziwej radości z faktu, że po Wielkim Piątku nadejdzie Niedziela Zmartwychwstania, nadziei na każdą chwilę pomimo przeciwności, niech Chrystus będzie dla nas wzorem do naśladowania na drogach codzienności w drodze ku wieczności. Pokory, miłości, do Boga i ludzi szczerej ufności. Zawsze bycia sobą, nawet, gdy nie jest aż tak kolorowo.


Odkrywania w każdej chwili życia Bożej Miłości, dzielenia się autentycznym świadectwem o Nim pośród codzienności. Pięknych Świąt, które będą w sercu i życiu trwały zdecydowanie dłużej niż tylko kilka dni.

P.S. Dla Kapłanów z okazji ich dzisiejszego Wielkoczwartkowego Święta: Błogosławieństwa Bożego oraz Światła Ducha Św. na każdą chwilę, radości, prawdziwej ludzkiej życzliwości, sił do pełnionych przez nich (wcale niełatwych zadań), cierpliwości, czasu na odpoczynek, wytrwałości na drodze powołania, niech Chrystus będzie Źródłem umocnienia i nadziei-w trudnych chwilach (Ksiądz też człowiek, więc i u niego one mogą występować). Podziękowania za autentyczne świadectwo wiary dawane przykładem życia, za cierpliwość, radość, zaufanie, szczerość (potrafi zaboleć, ale dobrze, że jest-bo jej potrzeba), za sprawowanie Eucharystii, posługę w sakramencie pokuty... za wszystko co z pomocą Bożą działają oraz po prostu za to, że są.

Z modlitwą... :).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkie komentarze są moderowane. Administrator strony decyduje, które z nich zostaną opublikowane.