czwartek, 28 kwietnia 2011

Modlitwa-skrzynka intencji...

Modlitwa-skrzynka intencji...
Jeśli Ty lub ktoś z osób dla Ciebie ważnych potrzebuje modlitwy nie bój się napisać.
Będę się starała pamiętać o tych intencjach podczas spotkań z Jezusem.


Pamiętaj, że:

1. Chrystus pragnie być prawdziwym Przyjacielem-czy Mu na to pozwolisz? (ważne: On nie wchodzi "z butami" w życie, lecz pyta spokojnie: "Czy Ty tego chcesz? Czy chcesz wędrować ze Mną przez życie? Jeśli tak, zapraszam..., jeśli nie-to Twój wybór (jednak mimo wszystko jesteś i będziesz kimś ważnym bo: "15 Czyż może niewiasta zapomnieć o swym niemowlęciu, ta, która kocha syna swego łona? A nawet, gdyby ona zapomniała, Ja nie zapomnę o tobie. 16 Oto wyryłem cię na obu dłoniach ". ( Iz 49,15-16 )

2. Nie warto się zniechęcać, nawet, gdy nie jest łatwo, ponieważ: " 7 Proście a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. 8 Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. 9 Gdy którego z was syn prosi o chleb, czy jest taki, który poda mu kamień? 10 Albo gdy prosi o rybę, czy poda mu węża? 11 Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec wasz, który jest w niebie, da to, co dobre, tym, którzy Go proszą ". ( Mt 7,7-11 )

3. Możesz napisać intencje/prośby o modlitwę na adres e-mail (podstrona Kontakt ). Proszę w temacie wiadomości e-mail wpisz: Modlitwa-skrzynka intencji (w znaczący sposób ułatwi mi to rozpoznanie meili właśnie na ten temat spośród wielu innych)

4. Życzę odwagi oraz rozsądku przy wysyłaniu wiadomości-to jest możliwe i nie takie skomplikowane jak się może wydaje.

5. Z Bożą pomocą damy radę-Ty odpowiedzialnie i poważnie napisać, a ja-pamiętać o przedstawianiu Jezusowi otrzymanych intencji-On spełnia, prośby, które są zgodne z Jego wolą. Warto nie zapominać również o dziękczynieniu ;).

6. Nie zawsze internet mi działa prawidłowo, nieraz dobrowolnie pozwalam mu odpocząć (różne wyjazdy: rekolekcje, pobyt u rodziny, przyjaciół itp).- w miarę możliwości (technicznych i czasowych będę sprawdzała wiadomości w skrzynce e-mail'owej).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkie komentarze są moderowane. Administrator strony decyduje, które z nich zostaną opublikowane.