piątek, 5 grudnia 2014

Robótka-nadal istnieje.

Robótka w tym roku też funkcjonuje.

Sztandar: 
Taki znaczek Robótki w edycji 2014 r. (można kopiować ten znaczek-sztandar z dodaniem linku do strony akcji: http://jestrobotka.blogspot.de/) 
Uwaga, uwaga: kto może wysłać kartkę z ciepłymi słowami, może ręcznie zrobiony drobiazg lub inny upominek według marzeń podopiecznych z Niegowa to jest Robótka 2014 r. : Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/533619573407962/  . Szczegóły umieszczone są na stronie: http://jestrobotka.blogspot.de/  ( o podopiecznych mieszkających w placówce w Niegowie; co jest ich marzeniami-jeśli, ktoś może dołączyć do kartki z dobrymi słowami także upominek, na jaki adres to wysłać-dla jednej osoby/można również dla rodzinki/dla mieszkańców wszystkich. 


Poniżej ważna wskazówka jak adresować: w zależności od tego czy wysyłka będzie do osób (które są z różnych rodzinek), do całej jednej rodzinki, a może do wszystkich podopiecznych placówki. 

Nikt nie określa do ilu osób wysłać, to zależy tylko od możliwości ludzi, którzy wysyłają. Ważne, jest aby napisać imię i numer rodzinki, bo to pomoże obdarować tym, dla których kartki, a jak ktoś może to też upominki (wg. upodobań na stronie http://jestrobotka.blogspot.de/) .
Adres podany w dalszej części tego zaproszenia.Gdzie będą docierały przesyłki?

OFICJALNY ADRES:

Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci w Niegowie
Rodzinka...
dla...
Wierzbowa 4
07-230 ZABRODZIE


Jak adresować? (przykłady): 


Przykład dla jednej osoby lub do kilku (indywidualnie-jeśli są one z  różnych rodzinek-każda  z rodzinek ma numer): Na przesyłce: adres placówki, niżej do kogo  (imię osoby: gdy imiona się powtarzają to podano też pierwszą literę od nazwiska), z jakiej rodzinki (numer).


Przykład dla osób z jednej rodzinki: Na przesyłce: adres placówki, niżej rodzinka (jaki jej numer). W środku upominki osobno zapakowane dla poszczególnych osób np. w kopertach: imię osoby, rodzinka (jaki numer).


Przykład dla wszystkich mieszkańców placówki: Na przesyłce: adres placówki.


Będzie osobna notka o tym w jaki sposób informowałam, a co jeszcze w tym okresie przede mną. Jeśli okaże się ona dla kogoś pomocną inspiracją-to dobrze.


Przekazywanie informacji do kolejnych osób, dobrych dusz, które będą chciałyby podzielić się słowem -nie tylko na kartce, tzn. w pisanej formie . Przy podopiecznych, gdy w innej formie niż słowo to jest to wyrażone w jakiej-czy np. dotykowej, dźwiękowej, zapachowej. Kartki i podarki można wysyłać wcześniej (niekoniecznie kilka tygodni, dni przed Świętami Bożego Narodzenia). 

Sama kartka z dobrymi słowami też sprawi wiele radości (upominek to dodatek, jeśli ktoś może sobie i na to pozwolić, aby także go wysłać). Umieszczanie/kopiowanie informacji ze strony internetowej oraz sztandaru (to jest obrazka z napisem Robótka) jest dozwolone, z podaniem linka do strony akcji, czyli http://jestrobotka.blogspot.de/ .Długopisy,  materiały plastyczne na kartki w dłoń: twórzmy kartki świąteczne, piszmy dobre słowa. Krócej: podzielmy się częścią siebie-tą dobrą, która też w nas jest, gdzieś tam ukryta, ale jest.

Ja planuję znów sprawić tak komuś radość :) .
2 komentarze:

  1. Komitet DezOrganizacyjny w stanie silnego wzruszenia pozdrawia z przytupem i całuje w poliko!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mam nadzieję, że kartki już dotarły lub jeszcze są w drodze, ale przyfruną do Niegowa. Z ciepłymi myślami dla ludzi, do których zostały zaadresowane :D.

      Usuń

Wszystkie komentarze są moderowane. Administrator strony decyduje, które z nich zostaną opublikowane.