poniedziałek, 10 października 2011

Koncertowo-uwielbieniowo-15.10.2011Koncert 'Chwalmy dziękujmy'
Bartek Jaskot i Witek Góral
dn. 15.10.2011 godz. 19
parafia p.w. Ducha Świętego i NMP Matki Kościoła (Kędzierzyn-Koźle-osiedle Piasty-parafia, z której pochodzę)


Źródło informacji: http://www.dekanat.alfsoft.net/dekanat/viewpage.php?page_id=44

Piosenka Bartka Jaskota pt 'Wzywam Cię': http://www.youtube.com/watch?v=aPVU4wxqzmk&feature=related

Zapraszamy! :)
 Wywiad z Bartkiem Jaskotem (jak podpisano z 2004 r):  
http://www.youtube.com/watch?v=EdUxHP8Yb9s
 P.S. Chciałabym być na tym koncercie, czy się uda? Czas i nie tylko on pokaże. Kto może przyjść, przyjechać zapraszam bardzo bardzo serdecznie.

P.S2. Ostatnio znów dostrzegam (pomimo tego, że swoje mam za uszami-On wie), że Ktoś mocno z Góry nade mną czuwa, więc... oby się z Jego pomocą udało na koncert Bartka Jaskota i Witka Górala przybyć. 
Na koniec historia prawdziwa i dialog, który mocno wrył mi się w pamięć, a może nawet i w serce. Krótkie wprowadzenie do wydarzenia: Był koncert tych wykonawców w innym mieście w czerwcu-23.06-plakat tu jest nawet, wtedy nie mogłam uczestniczyć. Uwaga za moment ten dialog: Pamiętam bardzo dobrze słowa kolegi, gdy przyszedł wtedy z tego wydarzenia: 'Wiesz naprawdę szkoda, że Ciebie również tam nie było z nami. Naprawdę warto było iść'. Na co ja mu po chwili zastanowienia (i milczenia-w tym dla mnie niełatwym czasie) powiedziałam: 'Jeśli Bóg będzie chciał to da mi jeszcze możliwość uczestniczenia w koncercie Bartka Jaskota'.  

1 komentarz:

  1. Dobrze, że zdajesz się na Pana. I warto na pewno prosić Go też o to w modlitwie. Na pewno pomoże Ci się dostać na koncert. Pozdrawiam serdecznie, z Panem Bogiem!

    OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze są moderowane. Administrator strony decyduje, które z nich zostaną opublikowane.