piątek, 19 sierpnia 2011

Golgota Młodych 24-28.08.2011

Zapraszam serdecznie i grzecznie na Golgotę Młodych w Serpelicach nad Bugiem od 24-28.08.2011: http://www.golgotamlodych.pl 

Uwaga, uwaga : Powyższe informacje spokojnie przeczytać, zabrać jeszcze kogoś ze sobą (sympatyczniejsze przygody w podróży wtedy będą) i przyjechać. Że niby daleko? Mnie też czeka długa podróż... i jakoś mimo wszystko nie mogę się jej doczekać-moja przyjaciółka podobnie, więc jeśli to możliwe to proszę nie szukać wykrętów tylko przyjechać:

Na co?: Golgota Młodych
Kiedy?: 24-28.08.2011
Gdzie będzie spotkanie?: Serpelice nad Bugiem
Gdzie śpimy?: Na powierzchni trawiastej-nocleg  nie kooedukacyjny (osobno dziewczyny, osobno chłopcy) w przywiezionym ze sobą namiocie
Co wśród rzeczy niezbędnych?: namiot, śpiwór, karimata, sprzęt biwakowy ( łyżka, widelec, nóż, 'coś na zupę, miska do toalety porannej tzw. mała niezależna umywalnia, latarka itp.)
Ile?: 40 zł (opłata organizacyjna)
Kto organizuje?: Bracia Kapucyni prowincja warszawska
Co będziemy jeść?: Śniadania i kolacje przygotowywane we własnym zakresie przez uczestników, zupy na obiad przygotowane przez organizatorów
Więcej szczegółów?: http://www.golgotamlodych.pl

Plakat Golgoty Młodych 2011, źródło: http://www.golgotamlodych.ofmcap.pl/?page_id=779


Golgota Młodych w Serpelicach nad Bugiem (spotkanie cykliczne od paru lat) jest organizowana przez Kapucynów prowincji warszawskiej. Tegoroczne spotkanie będzie od 24-28.08.2011, jego temat to transformacja (oczywiście w wymiarze duchowym). Zapisy na miejscu. Koszt uczestnictwa: 40 zł (opłata organizacyjna). 

Nocleg nie kooedukacyjny (dziewczęta i chłopcy w osobnych namiotach) na polu biwakowym we własnym namiocie. Dlatego namiot, karimata, śpiwór, sprzęt biwakowy (łyżka, widelec, nóż, 'coś' na zupę, miska do toalety porannej tzw. mała niezależna umywalnia, latarka itp. niezbędne). Śniadania i kolacje uczestnicy przygotowują we własnym zakresie, na obiad zupa przygotowana przez organizatorów.

Z oglądanych zdjęć wypatrzyłam, że: rzeka Bug i las chyba znajdują się w pobliżu. 

Poza tym tak myślę (jak wszystko dobrze się potoczy to pojadę pierwszy raz z przyjaciółką na to spotkanie) ciekawe konferencje, nabożeństwo pokutne, dyskusje w grupach, koncert. Na Golgocie Młodych 2011 m.in. ks. Artur Godnarski (inicjatywa Przystanek Jezus), ks. Mirosław Tosza (wspólnota 'Betlejem), Adam Woronowicz (aktor-grał rolę ks. Jerzego Popiełuszki w filmie 'Wolność jest w nas'), koncert zespołu Luxtorpeda).    


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkie komentarze są moderowane. Administrator strony decyduje, które z nich zostaną opublikowane.