czwartek, 4 sierpnia 2011

Akcja Czytelnicza epidemia-10.08.2011

Lubię czytać, ciekawe rzeczy, które niosą  ze sobą coś wartościowego (wspomnienia z okresu II wojny światowej-tematyka Powstania Warszawskiego szczególnie, książki społeczne-rodzina, przyjaźń itp., psychologiczne). Wiadomo to nie od dziś. Z przyjemnością poinformuję o akcji dotyczącej właśnie książek. Brzmi intrygująco? I dobrze :). Chodzi o czytelniczą epidemię od 10 do 31.08.2011 r. http://lubimyczytac.pl/epidemia . Informacje zamieszczone za zgodą  http://www.lubimyczytac.pl. Zapraszam oczywiście na tą stronkę i do założenia konta w celu podzielenia się z innymi tym co czytamy ;). Ja oczywiście tam jestem i będę. Życie z książkami nabiera wiele odcieni. Co ludzie zaglądający tutaj lubią czytać? (tematyka).
Pierwszy etap tego sympatycznego zarażania to podzielenie się informacjami, więc... do dzieła :D. Informacje o akcji  w dalszej części/lub pod linkiem o czytelniczej epidemii:
'Nie duś w sobie czytelniczego wirusa! Weź książkę i zaraź innych pasją do czytania!
Weź jedną książkę ze swojej półki, wydrukuj i włóż do niej tę informację, a następnie idź i zarażaj! Zaczynamy 10 sierpnia 2011.
Pamiętaj! Każda przypadkowo spotkana osoba - mała, czy duża, to idealny obiekt do zainfekowania. (...) Niech 10 sierpnia wybuchnie CZYTELNICZA EPIDEMIA!
Jeżeli każdy z nas rozsieje chociaż 1 wirusa, a ten zakiełkuje w organizmie zarażonego i będzie rozsiewać się dalej, to nie powstrzymamy CZYTELNICZEJ EPIDEMII!' 
(Źródło wiadomości, logo oraz więcej szczegółów:  http://lubimyczytac.pl/epidemia ). P.S. Jest tam konkurs-zobaczcie sami.
Profil lubimy czytać na facebook'u: http://www.facebook.com/LubimyCzytac   

2 komentarze:

  1. Ciekawa akacja, fajnie by było gdyby zachęciła wiele osób do czytania. Pozdrawiam serdecznie! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Uważam podobnie :D. Zastanawiam się na ile to możliwe. Myślę kogo by tu spróbować zarazić i czym?-książkowych pomysłów na wirusa mam kilka.

    Dziękując za pozdrowienia i ja pozdrawiam grzecznie ;).

    OdpowiedzUsuń

Wszystkie komentarze są moderowane. Administrator strony decyduje, które z nich zostaną opublikowane.