piątek, 3 czerwca 2011

Transmisja do odsłuchania w internecie-Spotkanie na Polach lednickich 4.06.2011

W tym roku z powodów różnych nie będę mogła być jutro na spotkaniu na Polach Lednickich. Planuję chociaż cześć tego wydarzenia posłuchać przez internet.

O takiej możliwości właśnie ta notka:    


Pola lednickie Spotkanie Młodych 7.06.2008-zbliżenie na Bramę Rybę-symbol Chrystusa
(autorstwo: własne)


Spotkanie Młodych na Polach lednickich 5.06.2010
(autorstwo: mój aparat)
Na tym drugim zdjęciu taki  mój zaciesz z paru ważnych powodów-jeden to taki, że jednak jakimś cudem pojechałam 
       
 


" Transmisja Spotkania!

Spotkanie Lednickie do zobaczenia przez Internet - na żywo!



Z wielką radością informujemy Was o możliwości zobaczenia Spotkania Lednickiego na naszej stronie internetowej: http://www.lednica2000.pl
Całe Spotkanie od godziny 15.00 do 3.00 do zobaczenia NA ŻYWO przez Internet.
Wiemy, że jest wiele takich osób, które z wielu przyczyn nie mogą uczestniczyć w Spotkaniu razem z nami na Polach Lednickich. Dlatego też już drugi raz będzie możliwość zobaczenia Spotkania w ekranie swojego komputera.
Do zobaczenia 4 czerwca!
Przekażcie informację wszystkim tym, którzy chcieliby, a nie mogą przyjechać nad Lednicę! "

środa, 1 czerwca 2011

" Dzieckiem Bożym jestem ja..." :)

List od Taty do Jego Bożych Dzieci-z życzeniami uśmiechu, słonecznych dni, radości i odkrywania na co dzień nawet w zabieganym życiu Jego obecności i niewyczerpanej-mimo wszystko-Miłości ;)  :




Piękna wersja flash Miłosny list od Boga Ojca-źródło: 
http://szukajacboga.jesus.net/?/1/miosny-list-od-ojca.html


Poniżej wersja tekstowa tego listu:

niedziela, 8 maja 2011

Teatr Polskiego Radia w Jedynce-8.05 "Mój syn, Maksymilian"

Do posłuchania również przez internet. Strona Polskiego Radia Program Pierwszy:http://www.polskieradio.pl

 Dziś 8.05  Niedziela, godz. 21.05 - TEATR POLSKIEGO RADIA - Kazimierz Braun „Mój syn Maksymilian ”


 " Sztuka Kazimierza Brauna oparta na korespondencji św.. Maksymiliana Kolbe z matką, Marianną.

Ojciec Maksymilian Maria Kolbe jest "trudnym" świętym. Jego aktywność jako gwardiana Niepokalanowa, wydawcy "Rycerza Niepokalanej", misjonarza, przypadała bowiem w okresie 20-lecia międzywojennego, w czasie, w którym ludzie idei, romantycy odnosili największe sukcesy, ale i największe niepowodzenia. Beatyfikacja (1971) oraz kanonizacja (1982) miały dla Polaków ogromne znaczenie, bo czasy realnego komunizmu oraz stanu wojennego rodziły w ludziach potrzebę siły do walki ze wszechogarniającym złem.

środa, 4 maja 2011

Chrystus-Jednorodzony Syn Boga

Liturgia czytań z dnia dzisiejszego poruszyła ona coś w moim sercu. Postanowiłam, więc kolejny raz się nią tutaj  podzielić.


Święto św. Floriana, męczennika

(Dz 5,17-26)
Arcykapłan i wszyscy jego zwolennicy, należący do stronnictwa saduceuszów, pełni zazdrości zatrzymali Apostołów i wtrącili ich do publicznego więzienia. Ale w nocy anioł Pański otworzył bramy więzienia i wyprowadziwszy ich powiedział: Idźcie i głoście w świątyni ludowi wszystkie słowa tego życia! Usłyszawszy to weszli o świcie do świątyni i nauczali. Tymczasem arcykapłan i jego stronnicy zwołali Sanhedryn i całą starszyznę synów Izraela. Posłali do więzienia, aby ich przyprowadzono. Lecz kiedy słudzy przyszli, nie znaleźli ich w więzieniu. Powrócili więc i oznajmili: Znaleźliśmy więzienie bardzo starannie zamknięte i strażników stojących przed drzwiami. Po otwarciu jednak nie znaleźliśmy wewnątrz nikogo. Kiedy dowódca straży świątynnej i arcykapłani usłyszeli te słowa, nie mogli pojąć, co się z nimi stało. Wtem nadszedł ktoś i oznajmił im: Ci ludzie, których wtrąciliście do więzienia, znajdują się w świątyni i nauczają lud. Wtedy dowódca straży poszedł ze sługami i przyprowadził ich, ale bez użycia siły, bo obawiali się ludu, by ich samych nie ukamienował.