Przeczytane w 2013 r.

Lubię czytać coś wartościowego, z przesłaniem do działania oraz dobra do podzielenia się z innymi, wiedzy, którą można uczyć się z rozsądkiem wykorzystać w praktyce życia dla rozwoju, poszukiwania właściwych rozwiązań, pomysłów dla piękna życia, słonecznych dni. Nawet, jeśli nie zabraknie trudnych chwil.

Czytanie, tego co się lubi? Mała rzecz, a tak cieszy i przy tym rozwija, więc same plusy widzę (przynajmniej w tej chwili)-a jakże... :). Może kiedyś przyjdzie czas napisać notkę o czytaniu, o tym jakie przynosi korzyści. Inny pomysł to dzielenie się tym co przeczytałam kiedyś lub w tym roku. Cóż nie każdy musi być we wszystkim dobry-recenzje jakoś nie były moją mocną stroną, lecz dlaczego by się poddawać? W sumie warto spróbować się kiedyś przełamać, okazja do mądrego rozwoju to będzie, prawda?

Lista mam nadzieję, że będzie co jakiś czas przeze mnie aktualizowana, pomysły rozwijane. Oby-jednak jak to będzie: ja mogę gdybać. Czas pokaże.

Narazie (listy nie ma-w budowie). Mój warunek decyzji, jaką książkę wybrać-w skrócie: wartościowa lektura, z dobrym przesłaniem, ku swojemu rozwojowi oraz dla możliwości pomagania również innym ludziom spotykanym na drodze życia.

Niespodziewanie wyszło to wprowadzenie nawet sympatycznie, konkretnie-moim zdaniem-również; przynajmniej mam taką nadzieję.

P.S. Medal, dla tych którzy doczytali cierpliwie do końca. Naprawdę chciałam krócej tą sprawę ująć, lecz się nie dało. W nagrodę pozostawię możliwość komentowania tego działu. Tia... to wcale nie dla przekupstwa częstego zaglądania, nic z tych rzeczy, to tak po prostu dla zachęty-serio, serio-tak, właśnie tak! :D.

Przeczytane w 2013 roku-lista:  

1. Jerzy Stuhr "Tak sobie myślę..." (AUDIOBOOK-książka mówiona-czytana przez autora wynagrodziła to, że nie było w bibliotece wersji papierowej-pierwszy raz słuchałam z takim skupieniem tej formy książki)
2. Phil Bosmans "Przepisy na życie-czyli jak nie być malkontentem"
3. Beata i Marcin Mądrzy "Chcę być szczęśliwa. Tylko dla dziewczyn"
4. Tomasz Kwiecień OP "Krótki przewodnik po Mszy Świętej"
5. Olga i Piotr Morawscy "Od początku do końca"
6. Jan Paweł II "Tryptyk rzymski"
7. Rene Voillaume "Kontemplacja dzisiaj"Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszystkie komentarze są moderowane. Administrator strony decyduje, które z nich zostaną opublikowane.